Skrevet av Knut Kuvås Brevik
tirsdag 24. april 2012 21:09

Hilde Fenne
(Junior Hilde Fenne ble tatt ut på elitelaget for damer.)
Norges Skiskytterforbunds uttak til landslag 2012-2013 sesongen.

Menn elite
Lars Berger                               Dombås IL
Ole Einar Bjørndalen                  Simostranda IL
Rune Brattsveen                       Nordre Land 
Johannes Bø                             Markane IL
Tarjei Bø                                    Markane IL
Alexander Os                            Ishavslaget
Emil Hegle Svendsen                Trondhjems skiskyttere

Trenere:  Espen Nordby Andersen, Roger Grubben, Ola Ravald

Kvinner elite
Tora Berger                               Dombås IL
Tiril Kampenhaug Eckhoff          Fossum IF
Hilde Fenne                                Voss SSL
Bente Landheim                         Tynset IF
Elise Ringen                               Meråker SSK
Synnøve Solemdal                     Tingvoll IL
Fanny Welle-Strand Horn          Oslo SSL 
(Ann Kristin Aafedt Flatland)     Vik IL

Trenere: Egil Gjelland, Geir Ole Steinslett, Jon Kristian Svaland

Menn rekrutt
Lars Helge Birkeland                      Birkenes IL 
Erlend Bjøntegaard                         Bevern IL
Vetle Sjåstad Christiansen             Geilo IL
Martin Eng                                       Nittedal ssl
Jan Olav Bjørn Gjermundshaug      Alvdal IL
Henrik L`Abée-Lund                       Oslo SSL

Trener: Stian Eckhoff

Kvinner rekrutt
Marie Hov                                  Svene IL
Marion Rønning  Hüber              Tynset IF
Thekla Brun-Lie                         Oslo SSL 
Ane Skrove Nossum                 Stiklestad
Marte Olsbu                               Froland IL
Maren Wangensteen                 Vestre Slidre IL

Trenere: Jens Petter Furunes

Menn junior    
Erling Aalvik                               Kvam Langrenn og skiskytterklubb
Håvard Bogetveit                       Førde IL
Vegard Bjørn Gjermundshaug   Alvdal IL
Marius Hol                                  Vestre Målselv SSL
Øystein Ulekleiv                         Dombås IL
Tommy Grøtte                            Trondhjems skiskyttere

Trener:  Tobias Torgersen

Kvinner junior:
Rikke Hald Andersen               Asker SK
Ragnhild Flåten Andreassen   Nordreisa IL
Frida Strand Kristoffersen      Troms SSL
Anne Myrberg Landrø             Fet SK
Lene Berg Ådlandsvik             Sørskogbygda IL

Trener:  Anstein Mykland

Landslaget  for syns og bevegelseshemmede
Trygve Toskedal Larsen         Åsnes 
Nils Erik Ulset                           Tingvoll IL

Trener:  Frode Bukkvoll

Kommentarer (0)

Skriv kommentar

mindre tekstfelt | større tekstfelt

busy
Sist oppdatert tirsdag 24. april 2012 21:14
 

Følg oss på Facebook.com/skiskyting

Mest lest i det siste

walls
Trygve skrev på Trygves Walls
726 dager siden
friends
884 dager siden
friends
921 dager siden
profile
Anne Katrine Tønset lastet opp et nytt profilbilde
921 dager siden
profile
sigbjørn mykland lastet opp et nytt profilbilde
927 dager siden
wall
956 dager siden
wall
956 dager siden

Grupper